Superliga Srbije: Bez pobednika u Kruševcu – Aksentijević doneo Nišlijama vredan bod!

Hot sport 20.11.2021  |  HotSport

Fudbaleri Napretka odigrali su nerešeno na svom stadionu sa Radničkim iz Niša u 17. kolu najelitnijeg fudbalskog takmičenja u Srbiji – 1:1.

U 26. minutu su poveli domaći, kada je Stanković postigao autogol. U prvih 45 minuta ovaj detalj je obeležio utakmicu, pošto većih iznenađenja nije bilo. Nakon samo 5 minuta igre u drugom poluvremenu, gosti su stigli do izjednačenja zahvaljujući golu Nikole Aksentijevića koji je postavio i konačan rezultat ovog meča. Nakon ove utakmice, Napredak zauzima četvrto mesto na tabeli sa 24 osvojena boda, dok su Nišlije na osmoj poziciji sa dva boda manje. U narednom kolu,