Душан силни права гол машина: Влаховић са два гола дотукао Милан, Ибрахимовић такође два пута тресао мрежу!

Курир 20.11.2021

Изузетан дерби кола у Фиренци, по кишовитом времену "киша голова" и први пораз Милан, а српски репрезентативац на челу листе стрелаца у шампионату Италије

Са по два гола, српски репрезентативац и један од најтраженијих младих играча у Европи Душан Влаховић и искусни нападач Златан ибрахимовић, били су у главним ролама на синоћном дербију кола у италијанској серији А у Фиренци: Фиорентина - Милан 4:3 (2:0). Био је то прави фудбалски спектакл у Тоскани, на коме је виђено чак седам голова. Домаћини су на полувремену имали предност од два гола, а када је Влаховић у 60. минуту постигао трећи гол за "љубичасте", после