Fudbalski genije! Nestvarno je šta Mitrović radi ove sezone! Posle gola u Lisabonu nastavio je sa totalnom dominacijom na ostrvu

Kurir 20.11.2021
Fudbalski genije! Nestvarno je šta Mitrović radi ove sezone! Posle gola u Lisabonu nastavio je sa totalnom dominacijom na…

Napadač reprezentacije Srbije, Aleksandar Mitrović, ne planira da prestane sa nestvarnim partijama ove sezone!

Nakon što je odveo "Orlove" na Svetsko prvenstvo pogotkom u 90. minutu protiv Portugala, napadač Fulama je u prvom narednom meču ponovo zatresao mrežu. Mitrović je u 24. minutu utakmice 18. kola Čempionšipa koja je završena rezultatom 4:1 doneo prednost Fulamu protiv Barnslija. To je njegov 21. gol, a uz to ima i šest asistencija u 18 utakmica. Ubedljivo je najbolji strelac u drugoj ligi engleskog fudbala, a Fulam bi novom povedom stigao do prvog mesta na tabeli,