Izvor: Politika/Regioni arhiva vesti 22.11.2021
Kada korisnik plaća raskid ugovora sa operaterom
Politika 22.11.2021
U NOPS-u ističu kako neke kompanije ne daju potrošačima dovoljno informacija o raskidu ugovora i uporno pokušavaju da naplate sve pretplate do isteka obaveza. Među korisnicima u Srbiji sve češće postoji interesovanje da iz različitih razloga… »
Sećanje građana Kučeva na Đorđa Marjanovića
Politika 22.11.2021
Narod je plemenit, drži se filozofije „Non vivere bonum est, sed benevivere” (Nije sreća živeti, već dobro živeti). Posebno Sremci vole dobro da pojedu i popiju, a vole i šalu i dobru muziku. Voleli su i Đorđa Marjanovića. Mi ga i dalje… »
Trajno rešenje problema sušenja sadnica
Politika 22.11.2021
Godinama možemo videti masovno sušenje sadnica drveća po beogradskim parkovima i uličnim drvoredima. Javno preduzeće „Zelenilo Beograd” osušene sadnice zamenjuje novima. Najčešće se to ponavlja i po više godina na istoj lokaciji. Sve što se… »
Nova brojila i stari tarifni sistem
Politika 22.11.2021
Pod naslovom „Pametnim brojilima do uštede” novinarka „Politike” Mira Čekerevac profesionalno je čitaocima prenela jednu raspravu iz Narodne Skupštine. Diskutovalo se o Ugovoru o zajmu od EBRD za nabavku „pametnih brojila” za gradove Niš… »