Fudbal: Spartak protiv Radničkog ispustio pobedu u sudijskoj nadoknadi

Subotica.com 22.11.2021  |  Subotica.com

Spartak i Radnički iz Kragujevca odigrali su nerešeno - 1:1, u okviru 17. kola Superlige. Subotičani su bili bolji tim, stvorili mnogobrojne šanse i imali prednost od 71. minuta nakon što je Nikola Srećković pogodio sa bele tačke, ali je u sudijskoj nadoknadi vremena Aleksa Damjanac posle slobodnog udarca poravnao rezultat i postavio konačan rezultat.

Uvodni deo meča pripao je gostujućoj ekipi koja je imala blagu inicijativu i pokušavala da se približi golu Dubljanića, ali je završnica izostala. Kako je vreme odmicalo Spartak je polako preuzimao terensku inicijativu. U 20. minutu Jezdimirović je centrirao s desne strane, Nikolić pokušao, ali je ispred njega dobro reagovao Filipović i otklonio opasnost. Nikolić je uposlio Srečkovića, a on šutirao iskosa sa ivice kaznenog prostora, pročitao je to Lukić i odbranio.