BVB dobio Vukove i izbio na čelo, Pantović za pobedu Bohuma

N1 Info 27.11.2021  |  Autor:Nikola Novaković

U subotu je od 15 časova i 30 minuta na programu bilo pet mečeva 13. kola nemačke Bundeslige – u derbiju je Borusija Dortmund savladala Volfsburg u gostima, a pobedu Bohumu kod kuće protiv Frajburga doneo je srpski internacionalac Miloš Pantović.

Keln je bio ubedljiv protiv Borusije Menhengladbah, a Hofenhajm je u meču u kojem je postignuto devet golova porazio Grojter Firt. Bohum je kod kuće pobedio Frajburg 2:1 posle preokreta. Vodili su gosti od 51. minuta kad aje Filip Linhart pogodio na asistenciju Grifa, ali je samo tri minuta kasnije izjednačio Sebastijan Polter. Preokret i tri boda za domaće na „Vonovija Rurstadionu“ neverovatnim pogotkom donosi nekadašnji igrač Bajern Minhena, srpski