Dortmund preskočio Bajern: "Milioneri" pobedili Volfsburg, Haland se vratio na najbolji način (video)

Večernje novosti 27.11.2021  |  Č. V.

Navijači se nisu ni smestili kako treba na tribinama "Volsfagen arene", a već je postignut gol. Igrao se 2. minut kada je Vut Veghorst. Dortmund je nakon primljenog gola težište igre prebacio na staru protivnika i to im se isplatilo u 35. minutu kada je sa bele tačke precizan bio Emre DŽan. Do odlaska na odmor nije bilo izglednih prilika, pa se na odmor otišlo rezultatom 1:1. Nastavak susreta doneo je mnogo više uzbuđenja. Gosti su u 55. minutu uspeli da stignu do