Dobili smo najsramniju utakmicu ikad: Svet se smeje Portugalcima, meč završen posle 50 minuta, Benfika vodila 7:0 – a onda prekid! (video)

Hot sport 28.11.2021  |  HotSport
Dobili smo najsramniju utakmicu ikad: Svet se smeje Portugalcima, meč završen posle 50 minuta, Benfika vodila 7:0 – a onda…

Nestvaran meč, kada je u pitanju kvalitet lige, viđen je u Lisabonu, gde je Belenenseš dočekao Benfiku u okviru 12. kola portugalskog prvenstva.

Domaći sastav na raspolaganju je imao samo devtoricu zbog masovnog inficiranja u redovima tima koronavirusom, ali je meč zbog pravila takmičenja ipak morao da se igra. Desetkovan tim za koji nastupa i naš Andrija Luković izašao je u satavu u kom niko nije bio stariji od 24 godine, a morala su da igraju dva golmana, petorica bekova i jedan vezni fudbaler. View this post on Instagram A post shared by Andrija Lukovic (@andluko) Gosti iz Lisabona počeli su da ređaju