Dešava se i najboljima: Jan Oblak primio jedan od najbizarnijih golova u karijeri, kada je shvatio šta se desilo samo se nasmejao! (video)

Hot sport 29.11.2021  |  Aleksandar Rakočević
Dešava se i najboljima: Jan Oblak primio jedan od najbizarnijih golova u karijeri, kada je shvatio šta se desilo samo se…

Fudbaleri Atletika iz Madrida pobedili su Kadiz u gostima rezultatom 1:4 u okviru 15. kola LA Lige.

U prvih 45 minuta nije viđen nijedan gol, ali sve je to nadoknađeno u nastavku kada je publika imala priliku da vidi čak 5 pogodaka. Prvi gol za goste postigao je Toma Lemar u 56. minutu, Antoan Grizman je u 70. minutu udvostručio prednost, dok je Anhel Korea u 76. minutu povisio na 3:0. Preostala dva gola viđena su u 86. minutu, a nema sumnje da je utakmicu obeležio neverovatan gol Kadiza. Igrač domaćih je pokušao da centrira i tom prilikom poslao jednu parabolu