Ogroman skandal u srpskom fudbalu: Trener pesnicom u glavu udario sudiju zbog penala, meč odmah prekinut

Sportal blic 30.11.2021

Užasne scene viđene su u utakmici Okružne lige Kolubara, Žabari - ZSK (1:0), koja je prekinuta u 75. minutu.

Arbitar Aleksandar Nerić je dosudio penal za domaću ekipu na šta je burno reagovao trener gostiju Živorad Pločić. Prema rečima sudije, trener ga je čak i udario pesnicom na terenu. Sudija Aleksandar Nerić napisao je prijavu gde je jeziva dešavanja: - U 75. minutu dosudio sam penal za Žabare, sa odlukom se nije slagao trener ZSK-a, udario me pesnicom u lice i otvorenom šakom po nosu, a kada je pomoćnik pritrčao da mi pomogne, Pločić je udario i njega, uhvatio ga za