Na meču PSŽ-a najveći događaj je bila "Zlatna lopta", Ristić asistent u pobedi Monpeljea

Sportske.net 01.12.2021  |  Sportske.net

U pobedi Monpeljea nad Mecom od 3:1, Mihailo Ristić je upisao asistenciju kod rezultata 3:0.

Ristić je poslao precizno loptu u prostor, a Eli Vai je pokupio i završio akciju niskim udarcem u gol. Prethodno su se upisali Savanije za 1:0, potom je vodstvo potvrdio Mavididi u nadoknadi poluvremena. Utešni gol za Mec postigao je De Privil u 70. minutu. Monako je savladao Anže identičnim rezultatom, a Strahinja Pavlović večeras nije bio u planovima Nika Kovača. Fudbaleri PSŽ-a odigrali su bez golova meč sa Nicom na "Parku prinčeva". Neposredno pre početka