Dabl-dabl Jokića u porazu Denvera, Marjanović dobro koristi minute, Pokuševski skroman (VIDEO)

RTV 02.12.2021  |  Tanug, RTS

ORLANDO - Srpski košarkaš Nikola Jokić odigrao je još jednu dobru partiju, ali to nije bilo dovoljno njegovom Denveru da ostvari pobedu na gostovanju kod Orlanda. Nagetsi su ispustili prednost od 16 poena i poraženi su rezultatom 108:103.

Jokić je na parketu proveo nešto više od 36 minuta i za to vreme postigao 18 poena (7/19 iz igre), imao 15 skokova i sedam asistencija. Momak iz Sombora promašio je svih pet šuteva za tri, ali to nije omelo "grumenje" da vode tokom čitavog toka meča, sve do same završnice. Ekipa Majka Melouna furiozno je startovala i već u prvoj četvrtini stigla do dvocifrene prednosti. Tada su gosti iz Kolorada imali i 16 poena prednosti (13:29), a sa istom zalihom otišli su i na