Rapsodija zvezde usred Rusije! Crveno-beli uništili Zenit u Evroligi, najbolja partija ekipe Dejana Radonjića odavno!

Sportal blic 03.12.2021  |  Dr. P.

Košarkaši Crvene zvezde napravili su pravu malu senzaciju ubedljivom pobedom nad Zenitom u 13. kolu Evrolige rezultatom 58:69.

Crveno-beli su održali defanzivnu kliniku u Sankt Peterburgu i upisali vrednu pobedu na gostovanju. Ekipa Dejana Radonjića je od starta nametnula svoj ritam, zaigrala sjajno u odbrani i preko Kuzmića, Kalinića i Voltersa beć u prvom poluvremenu stekla velikih plus 14. U nastavku je slika ostala apsolutno ne promenjena i Zvezda je iz minuta u minut povećavala prednost sve do “+21” početkom poslednje četvrtine. Crveno-beli su tako prekinuli lošu seriju od tri vezana