Stanković: Inicijativa donela golove

N1 Info 05.12.2021  |  Autor:Katarina Kostić

Fudbaleri Crvene zvezde su savladali Napredak u okviru 19. kola Superlige Srbije rezultatom 2:0, a utiske posle teškog gostovanja u Kruševcu izneo je šef stručnog štaba crveno-belih Dejan Stanković. „Bilo je ovo teško gostovanje, a čestitao bih i Napretku na igri.

Mislim da smo u prvom poluvremenu imali inicijativu, mogli smo postići i gol više, na kraju smo dali dva. U drugom poluvremenu je rival izašao više i u prvih dvadesetak minuta nam stvorio nekoliko prilika. Bila je dobra utakmica i lično sam zadovoljan, pogotovo prvim poluvremenom, u nastavku smo se malo i „štedeli“, usled napornog ritma u kom smo i zbog svega onog što nas čeka“, rekao je na početku Stanković. Brz povratak na klupu poželeo je kolegi Milanu Đuričiću