Nišlije nezadovoljne bodom u Bačkoj Topoli: Batak posle remje protiv TSC-a – ‘Skupo nas je koštao pad koncentracije!’

Hot sport 06.12.2021  |  HotSport

Fudbaleri Radničkog iz Niša remizirali su sa TSC-om u Bačkoj Topoli rezultatom 1:1 u 19. kolu Superlige Srbije.

Dugo će Nišlije žaliti za dva ispuštena boda na ‘TSC areni’. Vodile su 1:0 sve do poslednjeg četvrtog minuta sudijske nadoknade vremena golom Mitrovića u 61. minutu, propustile nekoliko sjajnih šansi da dupliraju prednost, a onda ih je trenutak nepažnje skupo koštao, pa je Ratkov u zadnjim sekundama meča postavio konačnih 1:1. Nakon utakmice, Radoslav Batak je istakao da nije zadovoljan bodom. – Nismo zadovoljni sa ovim bodom. Skupo nas je koštao jedan pad