Zbog ovoga se ide u zatvor! Svet bruji o očigledno nameštenoj utakmici: Reagovao je i predsednik države, trener se rasplakao video

Kurir 08.12.2021
Zbog ovoga se ide u zatvor! Svet bruji o očigledno nameštenoj utakmici: Reagovao je i predsednik države, trener se rasplakao…

Poslednje kolo Druge kolumbijske lige donelo je neverovatno očiglednu nameštenu utakmicu.

Za prvo mesto su se borili Fortaleza i Union Magdalena. Union je gostovao Ljanerosu, a u 81. minutu je šokirana od strane domaćina. Sudija je utakmicu produžio pet minuta, a domaćin je u 95. minutu i dalje imao prednost od 1:0. A onda je nastao šou. Es difícil filmar ficción sobre fútbol y acá lo lograron. Felicitaciones al director. ¿Qué? ¿Era un partido en serio? Unión Magdalena perdía contra Llaneros, pero metió dos goles a los 90+5 y 90+6 para sellar su ascenso