Zvezda nije pobedila, ali je direktno otišla u osminu finala Lige Evrope! Ogroman uspeh hrabrih crveno-belih

Sportal blic 09.12.2021  |  Petar Lazić

Fudbaleri su se plasirali u osminu finala Lige Evrope! Nisu pobedili crveno-beli, igrali su 1:1 sa Bragom, ali se poklopio i rezultat iz Razgrada gde je u meču Ludogoreca i Midtjilanda bilo 0:0.

Oba pogotka u Bragi viđena su nakon penala, najpre je Galeno iskoristio jedan u 52. minutu, a onda i Aleksandar Katai u 70. Žestoku borbu su tokom prvog poluvremena vodili portugalski i srpski tim, bili su izjednačeni u broju prilika, ali nijedna od njih nije bila preterano opasna, niti stoprocentna. U prvom planu su bili navijači, malobrojni, ali izuzetno bučni na akustičnom stadionu u Bragi. Makar prema zvuku se moglo zaključiti da Zvezda ima veću podršku od