Jokić nastavio sjajnu seriju, igrač odluke u pobedi nad Nju Orleansom

RTS 09.12.2021

Srpski centar Nikola Jokić nastavio je seriju sjajnih igara predvodeći Denver u pobedi nad Nju Orleansom od 120:114. Jokić je prvo izborio produžetak na gostujućem terenu, a potom obezbedio i pobedu ostvarivši novi trostruki dvocifren učinak u meču.

Nikola Jokić je meč završio kao najefikasniji igrač sa čak 39 postignutih poena i po 11 skokova i asistencija, a samo u produžetku je ubacio 11 koševa i obezbedio pobedu svom timu. Tim Majka Melouna je odlično ušao u meč u Smuti King centru i dobio prvo poluvreme, ali su domaćini uspeli da načine preokret i izjednače u drugom poluvremenu da bi utakmicu uveli u neizvesnu završnicu i produžetak. I kada je bilo najpotrebnije, Jokić je zaigrao kao da je sam na terenu,