Kostićeva odlična partija u velikom preokretu Ajntrahta: Bajer je vodio 0:2, a onda se upalila mašina! (video)

Hot sport 12.12.2021  |  HotSport

Zaista neverovatan preokret! Fudbaleri Ajntrahta iz Frankfurta su u 15. kolu nemačkog prvenstva savladali Bajer Leverkuzen rezultatom 5:2.

Iako su nakon samo 22. minuta igre gosti imali 2 pogotka prednosti, domaća ekipa je uspela da se konsoliduje i da odnese bitan trijumf, a značajnu ulogu imao je i srpski reprezentativac Filip Kostić. Bajer je do vođstva došao u 5. minutu kada je Šik bio precizan. Već u 20. minutu, VAR je dodelio penal gostima, a priliku da duplira prednost iskoristio je takođe Patrik Šik 2 minuta kasnije. Bio je to okidač za Ajntraht, pa je nakon samo minut od drugog pogotka Šika,