Lukić asistirao, Milinković-Savić skrivio penal, Torino pobedio Mihinu Bolonju

Nova 12.12.2021  |  Autor:Strahinja Nikolić

Fudbaleri Torina za koji nastupa Saša Lukić savladali su ekipu Bolonje, koju sa klupe predvodi Siniša Mihajlović, rezultatom 2:1 u utakmici 17. kola italijanske Serije A. „Bikovi“ su dobro ušli u utakmicu, i dva navrata solidno je probao Saša Lukić, ali nije uspeo da postigne gol.

Kako nije mogao da sam zatrese mrežu, nekadašnji vezista Partizana je uposlio Antonija Sanabriju u 24. minutu, koji je sa njom ušao u kazneni prostor i uputio neodbranjiv šut ka mreži gostiju iz Bolonje. Lukić je mogao do gola i u 38. minutu, ali je njegov šut nakon kornera golman Bolonje uspeo da zaustavi, a u 45. minutu i Sanabrija je promašio priliku za 2:0, tačnije – pogodio je prečku. Ređali su se promašaji sa obe strane, Torino nije uspevao da dođe do drugog