Poluvreme: Zvezda u Noletovom stilu, posle slabijeg početka ''upalila se mašina''!

Sportske.net 14.12.2021  |  Sportske.net

U spektakularnom ambijentu u beogradskom ''Pioniru'', u prisustvu najboljeg tenisera sveta Novaka Đokovića, Crvena zvezda večeras vodi veliku borbu protiv Barselone.

To je meč 15. kola Evrolige, a posle prvog poluvremena rezultat je 34:31 u korist Barselone. Sanli i Martinez su obeležili uvodne minute meča, njih dvojica su zajedno postigli 13 od prvih 16 poena Barselone koja je posle šest minuta igre stekla dvocifrenu prednost, 16:5. Ali, kako je meč odmicao, Luka Mitrović je igrao sve bolje u napadu, a Zvezda je počela da prepoznatljivom igrom u odbrani zaustavi početni nalet Katalonaca i da početkom druge četvrtine smanji na