Bljesak nekadašnjeg Zvezdinog talenta, sjajan gol i asistencija, pogodio i Srbin iz Mančester sitija!

Sportske.net 15.12.2021  |  Sportske.net

Cvole je eliminsao Mastriht iz Kupa Holandije ubedljivom pobedom od 4:0, a jednu od bitnih uloga imali su i (bivši) mladi reprezentativci Srbije.

Nekadašnji fudbaler Crvene Zvezde Luka Adžić postigao je gol i upisao asistenciju, dok je član Mančester sitija na pozajmici u Erediviziji Slobodan Tedić dao četvrti gol protiv drugoligaša. Adžić je lepim driblingom prošao čuvara po levoj strani i zakucao loptu iznad glave golmana u 63. minutu. On je asistirao kod drugog pogotka svog tima. Konačan rezultat postavio je Tedić u 70. minutu kada se našao na pravom mestu u pravo vreme i lako zatresao mrežu. Bio je to