Šesti uzastopni trijumf Liverpula: Projektil Aleksander-Arnolda u finišu meča! (video)

Hot sport 16.12.2021  |  HotSport

Ekipu sa ‘Enfilda’ bod deli od liderske pozicije! Fudbaleri Liverpula ugostili su Njukasl, u okviru 17. kola Premijer lige Engleske.

Utakmica na stadionu ‘Enfild‘ završena je rezultatom 3:1. Gosti su pokušali da se suprotstave favorizovanom domaćinu, ali to su uspeli samo u prvih 20 minuta meča. Izabranici Jirgena Klopa nadigrali su rivala u svim segmentima igre. Njukasl je poveo u 7. minutu meča, na iznenađenje svih prisutnih. Mrežu golmana Alisona zatresao je upravo bivši vezista Liverpula, Džondžo Šelvi. Domaćin je odmah preuzeo incijativu i to se ubrzo isplatilo. Reprezentativac Portugala,