Arsenal petardom do polufinala: Tobdžije ubedljive protiv Sanderlenda u četvrtfinalu Liga Kupa

Kurir 21.12.2021

Fudbaleri Arsenala ubedljivo su pobedili Sanderlend rezultatom 5:1 u okviru četvrtfinala Karabao Liga kupa Engleske.

Londonski tim je poveo golom Edija Nketije u 17. minutu, a u 27. minutu strelac za domaću ekipu je bio Nikolas Pepe. Jedini gol za engleskog trećeligaša postigao je Nejtan Brodhed u 31. minutu. U nastavku meča još dva gola za Arsenal upisao je Nketija - u 49. i 58. minutu, a konačan rezultat je postavio 18-godišnji Čarli Patino u prvom minutu nadoknade vremena. Sutra su na programu preostala tri duela četvrtfinala engleskog Liga kupa. Sastaju se Brentford - Čelsi,