Vest Hem ne odustaje od Lige šampiona, "sveci" sa igračem manje odoleli Totenhemu

RTS 28.12.2021

Fudbaleri Vest Hema savladali su kao gosti ekipu Votforda sa 4:1 i nastavili poteru za Arsenalom, koji je trenutno četvrti na tabeli. Sautempton odoleo Totenhemu sa igračem manje, Palas ubedljiv protiv Noriča, u prvim mečevima 20. kola Premijer lige.

Vest Hem je prekinuo loš niz od tri utakmice bez pobede i u meču 20. kola lako u gostima savladao Votford sa 4:1. "Stršljenovi" su prvi došli do pogotka i to preko Denisa u 4. minutu, ali je ekipa Dejvida Mojsa već do poluvremena preokrenula golovima Součeka i Benrahme. Trijumf su u drugom poluvremenu potvrdili Nobl sa bele tačke, kao i Vlašić u poslednjim trenucima meča. "Čekićari" su tako došli do pete pozicije na tabeli, sa četiri boda manje u odnosu na Arsenal,