Preko zvezde do finala kupa: Vaterpolisti Radničkog slavili u dramatičnom finišu

Večernje novosti 27.12.2021  |  Novosti online

D.Stjepanović Zvezda je povela pogotkom Đurđića iz kontranapada, posle dva minuta igre, dok je Kragujevčanima trebalo pet minuta da načnu mrežu golmana juniorske reprezentacije Vladimira Mišovića, ali su onda u vrlo kratkom periodu vezali tri gola, preko Ukropine, Ćuka i Radulovića za 3:1 na kraju prve četvrtine.

Radulović je potom postigao još jedan pogodak za „plus tri“ (4:1), a Radnički je sredinom druge deonice došao i do četiri gola razlike, preko raspoloženog Toholja, koji je prethodno iznudio i dva peterca (8:4). Ipak, Basara je smanjio sa igračem više u finišu poluvremena. a u nastavku susreta Tankosić je realizovao peterac i vratio svoj tim u igru (6:4). Uzvratili su odmah Šumadinci sa sva slična pogotka iz kontri Alekse Ukropine i Miloša Miličića i ubrzo su ponovo