Primera: Minimalac Sevilje protiv Kadiza! Atletik Bilbao posle preokreta savladao Osasunu

Kurir 03.01.2022

Fudbaleri Sevilje pobedili su večeras u gostima Kadiz sa 1:0, u utakmici 19. kola španske Primere.

Jedini gol na utakmici, za 12. pobedu Sevilje u šampionatu, postigao je Lukas Okampos u 58. minutu na asistenciju Ivana Rakitića. Sevilja je druga na tabeli sa 41 bodom, odnosno ima pet bodova manje od Real Madrida ali i meč manje, dok je Kadiz pretposlednji sa 14 osvojenih bodova. Fudbaleri Atletik Bilbaa su slavili u gostima protiv Osasune sa 3:1. Osasuna je povela u desetom minutu pogotkom Kekea Garsije, ali je Bilbao preokrenuo rezultat golovima Ojana Sanseta u