‘Videli smo šta znače jaka tela’: Trener Zadra nije razočaran uprkos porazu od Partizana, pogledajte šta ga posebno raduje!

Hot sport 04.01.2022  |  HotSport
‘Videli smo šta znače jaka tela’: Trener Zadra nije razočaran uprkos porazu od Partizana, pogledajte šta ga posebno…

Crno-beli su na najbolji mogući način započeli 2022. godinu, pošto su u „Štark areni“ savladali Zadar rezultatom 103:72.

Bila je to 11. pobeda Partizana na 13 odigranih utakmica u regionalnom šampionatu. Parni valjak je u ranoj fazi meča stekao dvocifrenu prednost, na šta su gosti odgovorili i došli čak do izjendnačenja. Nakon prve četvrtine, rezultat je glasio 21:16 i korist Partizana, da bi u drugoj deonici razlika ponovo postala dvocifrena. Posle 20 minuta igre, Parni valjak je imao +11 (43:32). Na sinoćnjem meču, svoj debi u dresu Partizana imao je Matijas Lesor, koji je utakmicu