Hofenhajm slavio posle preokreta, Leverkuzen izvukao bod u finišu, Lajpcig ubedljiv

Sportske.net 08.01.2022  |  Sportske.net

U prvoj utakmici 18. kola nemačkog prvenstva Hofenhajm je pobedio Augsburg rezultatom 3:1.

Augsburg je stigao do vodstva već u petom minutu preko Gregoriča, međutim u prvom poluvremenu domaći tim je uspeo da preokrene rezultat. Oba puta strelac je bio Bebou, prvo u 38. minutu, a potom u 44. Do samog finiša nije bilo promena rezultata. U nadoknadi je Raum postigao i treći gol za ubedljivu pobedu domaćih. Union Berlin je odigrao nerešeno sa Bajer Leverukzenom 2:2 "Farmaceuti" su poveli preko Šika u 38. minutu. U samom finišu prvog dela Promel je doneo