Mitrović je mašina za golove: Ludnica na meču Fulama, Srbin za 20 minuta upisao het-trik, režirao preokret i upisao svoj 27. gol ove sezone!

Sportal blic 15.01.2022  |  S. P.
Mitrović je mašina za golove: Ludnica na meču Fulama, Srbin za 20 minuta upisao het-trik, režirao preokret i upisao svoj…
Novi golovi za fantastičnog u dresu . Srpski napadač pogodio je za svoju ekipu u 21. minutu meča sa , čime je poravnao rezultat na 1:1. On je time samo najavio šta će biti u nastavku, a usledila je ludnica. Ipak, već u 29. minutu gosti su ponovo došli do prednosti, da bi svega dva minuta kasnije Kebano ponovo poravnao rezultat, na asistenciju upravo srpskog napadača. Potpuni preokret u prvom poluvremenu režirao je Karvaljo, pa je u 37. minutu Fulam poveo sa 3:2.