Fiorentina ponizila đenovu, a sirigu će sanjati vlahovića: Pogledajte Dušanovu majstoriju! (video)

Hot sport 17.01.2022  |  Dimitrije Nišavić

Šest pogodaka u mreži iskusnog golmana! Dušan Vlahović ne prestaje da oduševljava kako srpsku, tako i svetsku fudbalsku javnost.

Reprezentativac Srbije je proglašen za igrača meseca decembra, a njega iste nagrade zanimaju i na startu 2022. godine. Fiorentina je na stadionu ‘Artemio Franki‘ ponizila ekipu Đenove! Utakmica u Firenci završena je pobedom ‘Ljubičastih‘ sa 6:0. Srpski reprezentativac je promašio jedanaesterac u 11. minutu, ali njegov pogodak u drugom poluvremenu je obeležio duel dve ekipe. Prva promena rezultata viđena je već u 15. minutu meća. Alvaro Odriozola je pogodio za