Čukarički pobedom počeo pripreme! Čolić matirao Ruse! Sledeći rival slovenačka Mura

Kurir 22.01.2022

Prva utakmica u 2022. godini za Čukarički prošla je uspešno. Izabranici Saše Ilića savladali su ruskog drugoligaša Kuban sa 1:0 (1:0).

U prvom poluvremenu oba tima su prikazala kvalitetu igru, pomalo i iznenađujuće dobru za ovu fazu priprema. Čolić u 10. i Kempbel u 14. minutu nisu istoristili veoma dobre prilike. Sa druge strane pretili su Sušić i Lauk. Prečka koju je pogodio Đorđe Jovanović odličnim šutem sa 20 metara bila je uvod u vodeći gol srpskog tima. Posle nekoliko odbitaka lopta je došla do Čolića koja je izuzetno preciznim šutem sa 12-13 metara matirao do tada odličnog Nesterenka.