"Teatar snova" konačno slavi Rašforda, pobeda u poslednjoj sekundi, Njuka se budi!

Sportske.net 22.01.2022  |  Sportske.net

Fudbaleri Mančester Junajteda pobedili su ekipu Vest Hema na "Old Trafordu" rezultatom 1:0, dok je Njukasl kao gost savladao Lids identičnim rezultatom.

Na "Old Trafordu" danas nismo videli mnogo kvalitetnog fudbala, u prvom poluvremenu jedino uzbuđenje bilo je u 36. minutu kada je Ronaldo tražio penal posle pada u šesnaestercu. Nijedan tim nije imao ozbiljniju šansu niti udarac u okvir gola. Drugo poluvreme je bilo nešto konkretnije, ali nedovoljno. Fred je u 50. minutu odlično šutirao, ali je Areola odlično intervenisao. Ralf Rangnik je krenuo u ofanzivu, uveo je Rašforda umesto Elange, potom i Kavanija i