Oni su glavni u Londonu: Pevci pali na kolena pred ‘četom’ Tomasa Tuhela! (video)

Hot sport 23.01.2022  |  Vukašin Cvetković

Velika pobeda za ‘Plavce’! Derbi Londona odigran je u okviru 23. kola engleske Premijer lige, kada je ekipa Čelsija na svom terenu dočekala gostujući Totenhem.

Izabranici Tomasa Tuhela slavili su sa 2:0 i tako nastavili svoju grčevitu borbu za titulu, koja je čini se sve dalje, usled fenomenalnih igara Mančester sitija. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> Nakon prvih 45 minuta igre nije bilo pogodaka, ali je sam start drugog poluvremena u potpunosti pripao domaćinu. Prvo je prednost svom timu doneo Hakim Ziješ u 47.