Zvezda remizirala na startu priprema: Maribor odoleo srpskom šampionu, Ohi debitovao golom! Video

Kurir 25.01.2022

Fudbaleri Crvene zvezde remizorali su sa Mariborom 1:1 u prvoj pripremnoj utakmici na pripremama u Antaliji

Slovenački tim je poveo preko bivšeg igrača crveno-belih Ognjena Mudrinskog u 18. minutu, da bi devet minuta kasnije na svom debiju izjednačio Ohi Omojuanfo. Zvezda će 28. januara igrati drugi pripremni meč protiv LASK-a iz Linca KRAJ MEČA Drugo poluvreme: 90. minut - Utakmica je završena 70. minut - Stanković menja preostalih 7 startera. U igri su Bakajoko, Đurić, Sanogo, Radulović, Stanković, N. Mituljikić i Mustafa. Iz igre su izašli Gajić, Pankov, Eraković,