Izvor: Dnevnik/Sport arhiva vesti 26.01.2022
Radivojević u četvrtfinalu juniorskog Australijan opena
Dnevnik 26.01.2022
MELBURN: Srpska teniserka Lola Radivojević plasirala se u četvrtfinale Australijan opena u juniorskoj konkurenciji pošto je u osmini finala savladala Kenijku Anđelu Okutoji 6:2, 6:3. Radivojević će u u borbi za polufinale igrati sa prvom… »
Voša zrelijom igrom u Beleku nadigrala Slask
Dnevnik 26.01.2022
BELEK: Novosadski crveno-beli odigrali su i drugu trening utakmicu na pripremama u Beleku, a ovog puta rival im je bila 10-plasirana ekipa u poljskoj Ekstraklasi, tim Slaska iz Vroclava. Posle poraza od Nižnjeg Novgoroda (0:2), trener Vojvodine Slavoljub… »
Kolins i Švjontek u polufinalu Australijan opena
Dnevnik 26.01.2022
MELBURN: Amerikanka Danijel Kolins i Poljakinja Iga Švjontek plasirale su se u polufinale Australijan opena. Kolins je u četvrtfinalu lako savladala Francuskinju Aliz Korne sa 7:5, 6:1, dok je Švjontek posle velike borbe savladala Estonku Kaju Kanepi… »
Golden Stejt deklasirao Dalas, dabl-dabl Bjelice
Dnevnik 26.01.2022
SAN FRANCISKO: Košarkaši Golden Stejta pobedili su Dalas na svom parketu 130:92 za 35. trijumf u sezoni. Voriorse je predvodio Džonatan Kuminga sa 22 poena, Stef Kari ubacio je 18 uz devet skokova i sedam asistencija, dok je Klej Tompson stao na 15… »