UFA pobedila Proleter: Majstorija Ninkovića u senci poraza i grube igre protivnika (foto)(video)

Hot sport 31.01.2022  |  HotSport

Osmog dana na pripremama u Antaliji Proleter je odigrao i treću utakmicu, ovog puta protivnik je bila UFA, ekipa iz Ruske Premijer lige koja zauzima predposlednje mesto u njihovom prvenstvu i koje je pojačao Dilan Ortiz igrač koji je poslednjih 6 meseci nastupao za Proleter.

I danas je trener Dušan Bajić odlučio da minutažu podeli 60-30 minuta. U prvih 60. minuta za Proleter su nastupali: Nikola Petrić,Branislav Milošević,Nebojša Skopljak,Marko Jovanović,Ognjen Mitrović,Branislav Jovanović (kapiten), Lazar Kojić,Nikola Džigi Ninković,Bertolan Kun,Andrija Kaluđerović,Stefan Tomović. FOTO: Jelena Grlić U nastavku šansu su dobili: Filip Nović,Aleksandar Tanasin,Nikola Marajnović,Đorđe Vladisavljević,Jovan Ilić,Matija Gluščević,Strahinja