Od sjaja do očaja: Zvezda ispustila +20, Monako slavio i drugi put ove sezone! (foto)

Hot sport 03.02.2022  |  HotSport

Dva potpuno različita lica ekipe sa Malog Kalemegdana! U okviru 25. kola Evrolige, košarkaši Crvene zvezde ugostili su ekipu Monaka.

Utakmica odigrana u hali ‘Aleksandar Nikolić‘, u prestonici Srbije, završena je pobedom gostujućeg sastava rezultatom 80:91. Ekipa Dejana Radonjića je blistala u prvom poluvremenu, odigrala je možda i najboljih 20 minuta ove sezone. Tim sa Malog Kalemegdana je stekao 20 poena prednosti u prvom poluvremenu, ali situacija se potpuno promenila u nastavku utakmice. Timovi Saše Obradovića i Dejana Radonjića su u potpunosti zamenili uloge, pa je Monako slavio i drugi put