Batak ‘promešao karte’ na najbolji mogući način: Novi trijumf Radničkog, danas su Nišlije bile bolje od Torpeda!

Hot sport 04.02.2022  |  HotSport

Fudbaleri Radničkog savladali su ruski Torpedo iz Moskve rezultatom 2:1, u petoj kontrolnoj utakmici na pripremama u turskom Beleku.

Šef stručnog štaba Radoslav Batak „promešao je karte“ u ovom meču, šansu je ukazao uglavnom mladim igračima, novajlijama i onima sa nešto manjom minutažom tokom jesenjeg dela sezone, a oni su mu uzvratili na najbolji mogući način. Bili su bolji tim i zasluženo su pobedili trećeplasiranu ekipu ruske Druge lige. Radnički je poveo u 24. minutu pogotkom mladog Dušanića, a na 1:1 je izjednačio Kožemjakin u 45. minutu. Konačnih 2:1 za niški tim postavio je novajlija