Bundesliga: Ausburg ostvario bitnu pobedu u borbi za opstanak, ‘jarčevi’ minimalnim rezultatom savladali Frajburg!

Hot sport 05.02.2022  |  HotSport

U okviru 21. kola Bundeslige, fudbaleri Ajntrahta pobedili su Štutgart na teškom gostovanju rezultatom 3:2.

Igrač koji je obeležio utakmicu bez konkurencije jeste Ajdin Hrustić, koji se dva puta upisao u strelce, prvo u 47. a potom i u 77. minutu. Ajntrahtu je prednost doneo Obite Even N’Dika već u 7. minutu, da bi izjednačujući pogodak za domaću ekipu postigao Valedemer Anton u 42. minutu. U strelce se upisao i Saša Kalajdžić u 70. minutu. Zahvaljujući Hrustiću, ekipa iz Frankfurta konačno je prekinula lošu seriju i probila se do gornjeg dela tabele. Auzburg je ostvario