Fiorentina tupa bez Vlahovića: Dušan otišao iz grada, ali Srbi opet tresu mreže u Firenci!

Hot sport 05.02.2022  |  Vukašin Cvetković

Fudbaleri Fiorentine deklasirani Mnogo se prašine podiglo oko odlaska Dušana Vlahovića iz Firence ovaj prelazni rok, ali čelni ljudi Fiorentine nisu baš radili svoj posao da taj odlazak nadomeste.

Domaćin je deklasiran na Artemijo Frankiju od strane rimskog Lacija rezultatom 0:3, a u strelce se upisao i srpski fudbaler Sergej Milinković-Savić. Fiorentina je nekako preživela prvo poluvreme, ali Rimljani su u nastavku dodali gas i rutinirali tim Vićenca Italijana. Odbranu domaćina početkom drugog poluvremena načeo je Sergej, odlično je iskoristio prazan prostor nakon pravovremenog pasa Zakanjija , kome je ovo osmi gol ove sezone. Non la nostra serata. 🟣⚪ 0 – 3