Vatromet u derbiju Bundeslige: Leverkuzen deklasirao Dortmund na Vestfalenu! (video)

Hot sport 06.02.2022  |  Vukašin Cvetković

Bajer iz Leverkuzena otpisao šampionske ambicije Borusije U derbiju 21. runde Bundeslige fudbaleri Borusije iz Dortmunda deklasirani su od strane Bajera iz Leverkuzena rezultatom 2:5 na domaćem terenu.

Domaćin u prvom poluvremenu nije postojao na terenu, uputio je samo jedan šut ka golu rivala i to je bilo sve što smo videli od njih. Leverkuzen je to iskoristo, postigao tri pogodka i stvorio sigurnu prednost, koju je sa još dva gola u nastavku povećao, a Dortmund je smanjio rezultat tek pred kraj utakmice. 3️⃣ points! What a team performance today in Dortmund! #BVBB04 | 2-5 | #Bundesliga pic.twitter.com/2df2jsHN1b — Bayer 04 Leverkusen (@bayer04_en) February 6,