Zvezda se pošteno preznojila, ali pobedila Megu: Fantastični Kuzmić vodio crveno-bele do trijumfa na teškom gostovanju

Kurir 07.02.2022

Košarkaši Crvene zvezde pobedili su u 19. kolu ABA lige Megu u gostima rezultatom 69:76.(20:25, 25:15, 18:12, 13:17)

Nakon nešto lošijeg početka, lider ABA lige zaigrao je odlično u drugom poluvremenu, a tek u završnici Mega je uspela da ublaži poraz. Najbolji u ekipi Dejana Radonjića bio je Ognjen Kuzmić koji je već u prvoj četvrtini imao devet poena. Visoki centar je meč završio sa 17 poena, šest skokova, od čega čak pet u napadu i indeskom korisnosti od 21. Ognjen Dobrić je imao 11 poena, kao i Nikola Ivanović koji je zabeležio šest skokova i po dve asistencije i ukradene