Fener prekinuo negativan niz protiv ‘kralja’: Gudurić i družina razbili Real! (video)

Hot sport 08.02.2022  |  Dimitrije Nišavić

Madriđani postigli samo 17 poena za poluvreme! U okviru zaostale utakmice 18. kola Evrolige, košarkaši Fenerbahče ugostili su madridski Real.

Duel odigran u ‘Ulker Sport’ areni završen je ubedljivim trijumfom domaćina. Fener je u Istanbulu, pred nešto više od 12 hiljada navijača, slavio rezultatom 66:51. Ekipa Saše Đorđevića bila je bolji rival od samog starta utakmice. Turski klub je ‘naterao’ Real da ostvari negativan rekord u Evroligi. Madriđani su u prvih 20 minuta postigli samo 17 poena, što je najgore poentersko poluvreme za ‘kraljevski klub’ od kada nastupa u Evroligi. Fener je stekao 11 poena