Jokić je "tripl-dabl mašina"! Nikolina nova odlična partija pala u vodu posle lude završnice meča /video/

Sportal blic 12.02.2022

Nikola Jokić, srpski košarkaš, upisao je novi tripl-dabl učinak, u porazu njegovog Denvera od Bostona rezultatom 108:102.

Somborac je postigao 23 poena, imao 16 skokova i 11 asistencija, ali na kraju, to ipak nije bilo dovoljno za treći vezani trijumf tima iz Kolorada. Po ko zna koji put, srpski centar nije imao pravu podršku saigrača, a svi oni koji smatraju da je Jokić odavno prerastao franšizu iz Kolorada, dobili su novu priliku da likuju. Denver je na krilima još uvek aktuelnog MVP-ja na poluvremenu imao "plus devet" (60:51), a onda ušao u poslednju četvrtinu sa prednošću 81:76.