Izabranici Pepa Gvardiole se ‘prošetali’: Domaćin nije mogao da im pruži otpor! (video)

Hot sport 12.02.2022  |  Vukašin Cvetković

Potpuno očekivan ishod! Norič je na svom terenu dočekao ekipu Mančester sitija u okviru 25. kola engleske Premijer lige.

Rezultat je bio više nego očekivan, a pitanje pobednika se nije postavljalo ni u jednom trenutku utakmice. Slavili su izabranici Pepa Gvardiole rezultatom 0:4. <span data-mce-type="bookmark" style="display: inline-block; width: 0px; overflow: hidden; line-height: 0;" class="mce_SELRES_start"></span> Mrežu domaćeg sastava je ‘načeo’ Rahim Sterling u 31. minutu susreta na asistenciju Vokera.. To je bio ujedno i jedini pogodak viđen u prvom poluvremenu. Na 0:2