Poluvreme: Zvezda vodi, ''Čuka'' preti, a sudija...? Zvezdaši nezadovoljni pojačanjem /TVITOVI/

Sportske.net 12.02.2022  |  Sportske.net

Crvena zvezda ima ogroman motiv da pobedom započne drugi deo sezone, pogotovo posle današnje pobede Partizana u Nišu.

Na dobrom su putu i crveno-beli da upišu prve prolećne bodove, s obzirom da posle prvog poluvremena na ''Rajku Mitiću'' vode sa 1:0. Posle mirnog početka utakmice, Crvena zvezda je povela u 16. minutu meča golom Milana Pavkova. Bila je to brza akcija domaćeg tima posle osvojene lopte na protivničkoj polovini. Ivanić je povukao kroz sredinu, na kraju Rodić sa leve strane vraća u sredinu za Pavkova koji snažnim udarcem sa 12-13 metara pogađa mrežu golmana Petrovića -