Barnli namučio Liverpul, fabinjov gol za pobedu! Novi poraz Totenhema u Londonu, vredan "minimalac" Njukasla!

Kurir 13.02.2022

Liverpul je u gostima pobedio Barnli sa 1:0, pogotkom Fabinja posle kornera u finišu prvog poluvremena.

Totenhem je doživeo drugi uzastoni poraz kao domaćin, a posle sautempttona izgubio je u Londonu i od Vulverhemptona - 0:2, dok je Tripije doneo trijumf Njukaslu i izvukao ga iz zone ispadanja. Poslednjeplasirani Barnli je namuči Liverpul, koji je jedva po kišovitom vremenu ostvario minimalnu pobedu. Domaći su u prvom poluvremenu imali tri odlične prilike, ali na žalost njihovoih vernih navijača nijednom nisu uspeli da savladaju Brazilca Alisona. Kazna je usledila u