Ovo niko nije primetio: Kako je Čelsi jednim genijalnim potezom kapitena osvojio titulu prvaka sveta? /video/

Sportal blic 14.02.2022

– savladali su brazilski Palmeiras nakon produžetaka, rezultat je bio 2:1 za četu Tomasa Tuhela.

Pobednički pogodak za “Plavce” postigao je Kai Haverc, nakon uspešno izvedenog jedanaesterca u 117. minutu meča. Penalu je prethodio jedan mali “mastermind” Cesara Azpilikuete, koji nam na najbolji mogući način pokazuje da je šutiranje sa bele tačke timski segment. Šta se to juče dogodilo na meču? Nakon što je konsultovan VAR, Čelsiju je dodeljen jedanaesterac, nekoliko minuta pre isteka drugog produžetka. Popularni “Dejv” uzima loptu i ostvaruje kontakt očima sa