Ponovo kritikuje vlahovića: Alegri žestoko ‘izribao’ srpskog asa – ‘Mora da nauči da ne sme to da radi’

Hot sport 14.02.2022  |  HotSport

Sinoć su fudbaleri Atalante i Juventusa podelili bodove, pošto je meč 25. kola Serije A završen rezultatom 1:1.

Masimilijano Alegri je zadovoljan igrom svog tima, uprkos nerešenim rezultatom. – Bila bi šteta da smo izgubili, jer smo stvarno igrali dobro. Ali, napravili smo mnogo grešaka u napadu. A onda je bilo i ona tri minuta „terora“ u odbrani, kada smo olako izgubili dve lopte, pa nas je De Liht spasao svojim požrtvovanjem. U drugom poluvremenu smo mili dobri, ma i u prvom smo bili, a tehnički posmatrano meč je bio prilično zadovoljavajuć – rekao je Alegri i potom dodao: